Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Який у Вас колір волосся?
Всього відповідей: 149
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Догляд за волоссям

Хоч би хни! Хна для фарбування і лікування волосся

Чи правда, що волосся після хни не сприймають фарбу? Чи не вийде «радикальний зелений»? Більшість перукарів вельми нервово реагують на згадування хни. І справді, якщо не враховувати деякі моменти, то забарвлення волосся хною замість користі та оздоровлення може нашкодити. Що ж, значить, ці моменти врахуємо, та й усе. Тому що, якщо використовувати цей засіб правильно, то волосся після хни стають важкими, густими, блискучими, здоровими. Сивина зафарбовується природно, волосся виглядає «живими». Та й натуральність засоби, що не кажи, приємно гріє. Ті, у кого склалася дружба з хною - ні за що її не проміняють на хімічні фарби (я знаю, про що кажу - у мене якраз склалася).

Хна для волосся: техніка безпеки
Не використовуй хну на знебарвлені волосся. У цьому випадку результат дійсно може бути непередбачуваний. Також забарвлення волосся хною не дуже поєднується з промисловими фарбами. Тобто на свіжопофарбовані фарбою волосся не варто наносити хну. Так само як і навпаки: волосся після хни не будуть раді промислової фарбі. Зрозуміло, через якийсь час, коли фарба або хна починають «сходити», можна використовувати фарбувальні засоби.
Попередь пересушування волосся хною. Іноді кажуть, що хна сушить волосся. Це дійсно можливо, але уникнути цього простіше простого. Перед використанням додай в масу яєчний жовток або гліцерин. По-перше, маса буде краще лягати на волосся, по-друге, вбереже їх від сухості. Хна зміцнить волосся по всій довжині, а жовток підживить і додасть додатковий блиск.
Наноси хну на брудні волосся. Не в тому сенсі, звичайно, що голову в комин засовувати, просто волосся не повинні бути свіжовимитої (а жовток, до речі, додатково і очисними властивостями володіє - в старовину мили голову жовтком).
Після хни не використовуй шампунь і промислові кондиціонери. Волосся і так будуть чистими. До речі, безбарвна хна застосовується як маска для оздоровлення волосся і як натуральний шампунь. Коли ти вимила хну з волосся, обполосни їх водою з лимонним соком або яблучним оцтом.
Враховуючи ці нехитрі застереження, можеш сміливо використовувати хну.
Фарбування волосся хною: розводимо суміш
В інструкції найчастіше рекомендують заливати хну гарячою водою, наносити на волосся і в залежності від бажаного кольору тримати від півгодини до 2 годин. Однак це не найкращий варіант. Ефективніше заварювати хну кислої рідиною. Волосся після хни, завареною таким чином, мають більш насичений колір, причому розкривається він ще 3-4 дні після фарбування. В якості кислого середовища може виступати чай з лимонним соком, розведений у воді натуральний яблучний укус, сироватка, червоне вино (якщо прагнеш до відтінку червоного дерева).

Також альтернативні джерела рекомендують дати хні настоятися. Тобто ідеально - заварити хну і залишити «дозрівати» на добу при кімнатній температурі. Це дозволить повніше вивільнитися барвнику. І, до речі, є версія, що краще заварювати хну рідиною кімнатної температури: так колір яскравіше розкривається на волоссі.

Волосся після хни зовсім не обов'язково повинні мати рудий відтінок. Можна домогтися багатого кольору червоного дерева, отримати мідний, коньячний або шоколадний відтінок. Досягається це використанням добавок та варіюванням об'єму рідини і часу фарбування.
Як нейтралізувати колір після невдалої фарби волосся хною
Якщо отриманий колір тобі не подобається, доведеться продовжувати «заподіювати користь» власним волоссям, на цей раз олійними компресами. Масло нейтралізує барвний пігмент хни. Саме тому додавати масло в фарбувальну масу з хною не варто. Так що регулярно роби масляні обгортання - і волосся оздоровити, і непріглянувшійся відтінок прибереш.

Безбарвна хна - маски для волосся
Безбарвна хна - це можливість оздоровити і зміцнити волосся, не змінюючи колір. Хоча я експериментувала з запариванием безбарвної хни кави і добавкою какао і отримувала в підсумку легкий шоколадний відтінок. У маску з безбарвної хни не менш актуально буде додати жовток, відвар трав, лимонний сік, коньяк, мед - то корисне, що ти любиш в масках для волосся. Безбарвна хна цілком і з корисними для краси маслами поєднується. Нагадаю, що для волосся особливо гарні жожоба, кокосове, мигдальне, оливкова олії. До речі, безбарвна хна відмінно себе зарекомендувала і як маска для жирної шкіри - підсушує, очищає, дезінфікує і додає матовість.
Джерело: http://cosmetic.ua
Категорія: Догляд за волоссям | Додав: bybluk (17.10.2012)
Переглядів: 1216 | Теги: Хоч би хни! Хна для фарбування і лі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: